Przedsiębiorstwo Usług Wodno-Kanalizacyjnych w Pasłęku –jednostka operatorska– Sp. z o.o. informuje, że w związku z realizowaną przez firmę Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe Milena Górska z siedzibą w Gronowie Górnym na zlecenie Gminy Pasłęk przebudową ulic Augustyna Steffena i ks. Franciszka Osińskiego w Pasłęku oraz związaną z tym budową odcinka nowego kolektora wodociągowego zasilającego miasto Pasłęk, od godziny 22:00 w dniu 15 września (piątek) do godziny 6:00 w dniu 16 września (sobota) nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie całego miasta Pasłęka (z wyjątkiem: osiedla Północ, osiedla Zydląg, ul. Dworcowej) oraz do msc. Gołąbki i Kupin.

Powyższa zmiana w stosunku do wcześniejszego komunikatu podyktowana jest licznymi prośbami mieszkańców oraz przewidywanym dużym natężeniem ruchu drogowego na obszarze centrum miasta Pasłęka w dniu 16 września (sobota).


Przepraszamy za utrudnienia.   

 

Informacji w sprawie udziela:

Dział eksploatacji sieci i urządzeń wod.-kan. PUWK w Pasłęku

Tel.: 55-649-40-63 (w dni robocze w godz. 7:00-15:00)

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


PUW-K w Pasłęku – jednostka operatorska – Sp. z o.o.